top of page

אודות

ורד סהר

ורד סהר

מוציאה אותך אל האור

היי,

בואו נגיד שאין סתם  :-) והכל מדוייק

אם הגעתם לכאן, אנחנו כפי הנראה חולקים את אותה האמונה :

"האמונה שלי היא שעולם פנימי מקרין על עולם חיצוני ויש לכל אחד את היכולת לשנות ולרפא את עצמו ע"י שינוי תודעתי והתקרבות לטבע השילוב ביניהם הם אלא שיובילו אותנו להחלמה ולחיים מאושרים"

נעים מאוד, שמי ורד סהר, בת 46 נשואה באושר לאיציק ואמא ל-3 ילדים מקסימים בני 13, 17 ו-21 וגרה באשדוד.

מאז שאני זוכרת את עצמי, אהבתי את עולם הנסתר וכילדה הבנתי תהליכים והרגשתי בוגרת ומלאת ניסיון חיים ולימים הבנתי שזה חלק מהמתנה שקיבלתי.

תוך כדי עבודתי במפעל הייטק, למדתי והתפתחתי מקצועית כמטפלת גוף ונפש והרגע שבו הודעתי על התפטרותי הוא סיפור מרתק בפני עצמו ואפשר לומר שמימוש עצמי הוא חלק בלתי נפרד מהייעוד שלי ומאז אני עוזרת לאנשים לקבל כח לעשות שינוי ולהקשיב ללב שלנו פנימה כי הלב שלנו הוא המצפן שלנו.

 

כבר מעל 15 שנה לומדת וחוקרת את הגוף ונפש האדם ובהכשרתי אני Master NLP, מטפלת בתרפיית ממדים, שחרור זיכרון תאי, אקסס בארס ואבחון רגשי דרך תמציות פרחי באךמאמנת רגשית דרך תת המודע ותודעה גבוהה, מתמחה בקשר בין גוף ונפש ולאחר שריפאתי את עצמי באופן טבעי ועבדתי כפרילנסרית כמאבחנת בסריקות גוף ממוחשבות אני יכולה לומר שצברתי המון ידע וניסיון על גוף האדם ותודעה שלא נרכש בשום מקום, הבנתי שקיבלתי תפקיד מבורא עולם לעזור לאנשים להגיע להחלמה ממצבים מאתגרים ודרך הסריקות הבנתי שאני רואה את מה שלא רואים.

 

שמתם לב שמחלה זה מלשון מה חל, כלומר מה קרה לפני שהרגשתם לא טוב ? בתרפיית מימדים אנחנו בודקים מאיזה אירוע זה קרה ואיפה יושב בגוף ועושים עבודת שחרור וכך הגוף מצליח להרפות מהישן ולחדש את עצמו בריא יותר בע"ה.

אני מודה, הגשמתי כמה חלומות בחיי ואחד מהם, הוא להקים מרכז רוחני להתפתחות טיפול ולמידה שיאפשר רפואה אחרת ושיאפשר גם לכם לחיות ללא פשרות ולהגשים חלומות.

היום, אני מנהלת באהבה את המרכז שהפך לבית למטפלים בתחומים שונים ומנהלת גם את קהילת המטפלים והמאמנים באזור אשדוד והסביבה, מקדמת אותם עסקית ותודעתית ומטפלת בעיקר בנשים.

במרכז אור התודעה מתקיימים טיפולים פרטניים, נלפ, תרפיית מימדים, בתמציות פרחי באךאקסס בארס, נומרולוגיה תורת האיזון ועוד. כמו כן, מועברים ערבי נשים, לימוד תודעה גבוהה, סדנאות שונות להתפתחות והעצמה והסדנה המהפכנית 'חוקי היקום' שהובילה עשרות נשים לקבל אומץ לעשות את השינוי שהן רוצות כדי לחיות את החיים במלואם.

אתר אור התודעה מאפשר לכם להיחשף למוצרי בריאות טבעיים ככול שניתן ומביא פתרונות לבריאות וטיפוח הגוף ברמה גבוהה ואתם מוזמנים להתייעץ בכל הקשור לרכישה.

את החיבור בין התודעה לאתר היודאיקה ותשמישי קדושה מעוצבים הבאתי מתוך חיבור פנימי לבורא עולם

ובחרתי להנגיש את קידוש השבת והחגים בדרך ייחודית ובעלות של אהבה וזכות גדולה עבורי לקחת חלק בקידוש השם ואתם מוזמנים להתרשם מימנו ולהכניס את הקדושה למרחב שלכם.

מוזמנים לעקוב אחר פעילויות מרכז אור התודעה ולקחת חלק מפעילות נשית ענפה.

ניתן ליצור קשר להשכרת המרכז לטיפולים וסדנאות ולקבל מידע על קורסים מקצועיים להכשרת מטפלים.

מחכה להכיר את האור הגדול שאתם :))

ורד סהר

  • gmail icon
  • map icon
  • like icon
  • facebook icon
  • whatsapp icon
  • Instagram
פלייר אור התודעה
bottom of page