top of page

מדיניות האתר

מדיניות האתר

 1. האתר נועד למתן מידע, ושירותי מרכז אור התודעה ולמכירת תוספי תזונה..

 2. לפני שימוש כלשהו באתר, על הלקוח לקרוא את התנאים שיפורטו וכל שימוש באתר משמעו הסכמה לתנאים שלהלן. כל לקוח מצהיר שגילו מעל 18 שנים והוא בעל כשרות משפטית להתקשר עם האתר עפ”י תנאים אלו. רשאי לרכוש באתר מוצרים ו/או שירותים כל מי שברשותו כרטיס אשראי תקף.

 3. לאחר אישור העסקה וביצוע התשלום, פרטי הרכישה יקלטו באתר ותשלח הודעה לדואר האלקטרוני של הרוכש. במידה והרכוש לא קיבל הודעת אישור הזמנה יש להודיע לאור התודעה. אישור זה אינו מחייב לספק את המוצרים והוא רק מעיד שפרטי הקניה נקלטו במערכת.

 4. במקרה ומוצר המוצג באתר המכירות אזל מהמלאי למרות שהוצג כקיים במלאי, יקבל הקונה הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני או טלפונית על אי אספקתו של המוצר ויתבצע זיכוי בגין רכישת המוצר.

 5. תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן תמונות להמחשה בלבד.

 6. במקרה ותיאור המוצר אינו מדויק / מתאים מסיבות שונות, לא יקבל הלקוח פיצוי , אך נוכל לקבל חזרה את המוצר ולזכות את הלקוח בגין עלות המוצר

 7. אור התודעה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא הודעה מוקדמת

 8. המוצרים יסופקו לרוכשיהם באמצעות דואר ישראל, חברת שליחויות או באיסוף עצמי .

 9. איסוף עצמי יתבצע בתאום מראש מאור התודעה שדרות מונטפיורי 6 אשדוד ללא עלות דמי משלוח

 10. עלות דמי משלוח 35 ₪ להזמנה ועשוי להתעדכן מעת לעת

 11. ברכישה מעל 500 ₪ לא יגבו דמי משלוח

 12. משלוח המוצרים יבוצע רק בתחומי הקו הירוק ולמקומות נגישים.

 13. זמן האספקה הינו עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע התשלום בפועל

 14. אספקת המוצרים שנרכשו באתר תתבצע רק לאחר שיתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה ו/ או יבוצע התשלום עבור ההזמנה במלואו

 15. אור התודעה לא תשא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כח עליון, מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר וכיוצ"ב, אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה.

 16. אספקת שירותים שהוזמנו באתר כגון השכרת קליניקה, מרחב לקורסים וסדנאות, טיפולים אישיים וכד' תתבצע רק לאחר חתימה על הסכם או על אישור הסכמה לטיפול

 17. הרכישה היא על אחריות המזמין והאתר אחראי ואין אחריות על נזקים שיגרמו ללקוח בהזמנת ובשימוש המוצרים.

 18. האתר והמידע על המוצרים אינו משמש כהמלצה או כתחליף לייעוץ רפואי ואינו לוקח אחריות על השימוש והתוצאות.

פרטיות

 1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידך באתר, כמו גם פרטי הרכישות שיבוצעו על ידך, יישמרו במאגר המידע של האתר ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר.

 2. אף שאור התודעה נוקטת באמצעים לאבטחת פרטי המשתמש, לא ניתן להבטיח בצורה מוחלטת כי פרטיו לא ייחשפו כתוצאה מחדירה לא מורשית של אחר, ולמשתמש לא תהיה כל טענה כלפי אור התודעה בגין נזקים אשר יגרמו מחדירה לא מורשית כזו.

 3. המשתמש מאשר בזאת לאור התודעה לשלוח לתיבת הדואר האלקטרוני שלו, בהתאם לפרטים שהוזנו ע”י המשתמש, חומר שיווקי, עדכונים, אישורים ביחס לפעולות המשתמש באתר  . 

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים

 1. החזרת מוצר תוך 7 ימים מתאריך הקניה בלבד, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית, לא נפגם ולא נעשה שימוש במוצר ,בצירוף הוכחת קניה.

 2. במקרה של ביטול הזמנה ו/או קנייה , יחויב הרוכש בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר או בסך של 100 ₪ לפי הגבוה מבניהם בגין דמי טיפול וזאת בין אם המוצר סופק ובין אם לאו. אם המוצר סופק, יחול על הלקוח בנוסף גם חובת החזרת המוצר לאור התודעה. 

 3. במקרה של החלפת מוצר לא יהיה חיוב דמי ביטול

 4. בביטול עסקאות בכרטיסי אשראי –תיתכן עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה של עד 2.5% נוספים לדמי הביטול שלעיל. אין החזר על דמי המשלוח

 5. דמי המשלוח בהחזרת או בהחלפת מוצר תהיה על חשבון הלקוח

 6. במידה ומוצר לא יסופק בתוך 14 ימי עבודה ממועד קבלת התשלום, ללקוח תינתן אפשרות לביטול העסקה.

bottom of page